GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: User Login
ms: Log masuk pengguna

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Field
ms: Medan

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Page
ms: Halaman

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Filter
ms: Tapis

en: Revisions
ms: Semakan

en: Sort order
ms: Urutan isihan

en: Method
ms: Kaedah

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Object
ms: Objek

en: Machine name
ms: Nama mesin
