GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: User Login
te: వాడుకరి ప్రవేశం

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Filter
te: వడపోయి

en: Rows
te: వరుసలు

en: Result
te: ఫలితం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
