GraphQL Core Schema (1.0.25) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Method
lt: Būdas

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Rows
lt: Eilutės

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Result
lt: Rezultatas

en: Limit
lt: Limitas

en: Entity
lt: Esybė

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: The entity type.
lt: Esybės tipas.

en: The user ID.
lt: Nario ID.
