GraphQL Core Schema (1.0.25) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: File
my: ဖိုင်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ
