GraphQL Core Schema (1.0.25) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
