GraphQL Core Schema (1.0.26) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Media
hy: Մեդիա

en: Rows
hy: Տողեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
