GraphQL Core Schema (1.0.26) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Rows
nn: Rader

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
