GraphQL Core Schema (1.0.26) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
