GraphQL Core Schema (1.0.26) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Revisions
sk: Revízie

en: Type name
sk: Zadajte názov

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Media
sk: Médiá

en: Method
sk: Metóda

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Rows
sk: Riadky

en: Filters
sk: Filtre

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Entity
sk: Entita

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Route
sk: Cesta

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Langcode
sk: Kód jazyka
