GraphQL Core Schema (1.0.5) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: File
el: Αρχείο

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Page
el: Σελίδα

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Media
el: Μέσα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Rows
el: Γραμμές

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Limit
el: Όριο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Route
el: Διαδρομή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
