Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Or
bo: ཡང་ན

en: And
bo: དང་

en: Show comment replies in a threaded list.
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ལན་རྣམས་གཅིག་རྗེས་གཉིས་མཐུད་ཀྱི་མིང་ཐོའི་ནང་དུ་མངོན་པ།
