Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Reference
pl: Referencja

en: Or
pl: Lub

en: And
pl: i

en: Show comment replies in a threaded list.
pl: Pokazuj komentarze jako wątki.

en: The referenced entity
pl: Wskazywana encja

en: @label ID
pl: ID dla typu @label
