GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Reference
az: Istinad

en: Or
az: Və ya

en: And
az: və

en: Show comment replies in a threaded list.
az: Mövzu siyahısında şərh cavablarını göstərin.

en: The referenced entity
az: İstinad edilən qurum

en: @label ID
az: @label ID-si
