GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operator
ca: Operador

en: Reference
ca: Referència

en: Or
ca: O

en: And
ca: I

en: Show comment replies in a threaded list.
ca: Mostreu les respostes dels comentaris en una llista amb fils.

en: The referenced entity
ca: L'entitat referenciada

en: @label ID
ca: ID de @label
