GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Limit
ar: حد

en: Offset
ar: الإزاحة
