GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Limit
el: Όριο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
