GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Filter
et: Filtreeri

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Limit
et: Limiit

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe
