GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Limit
eu: Muga

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua
