GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Filter
fa: فیلتر

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Limit
fa: محدوده

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Search API Query
fa: جستجوی API Query
