GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Filter
fr: Filtrer

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Limit
fr: Limite

en: Facets
fr: Facettes

en: Sort
fr: Trier

en: Offset
fr: Décalage

en: Index ID
fr: Identifiant (ID) d'index

en: Search API Query
fr: Requête Search API
