GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Filter
gl: Filtro

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Limit
gl: Límite

en: Offset
gl: Desprazamento
