GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Filter
hu: Szűrő

en: Search results
hu: Találatok

en: Limit
hu: Korlát

en: Facets
hu: Finomítók

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Index ID
hu: Index azonosító

en: Search API Query
hu: Search API lekérdezés

en: Search keys
hu: Keresőszavak
