GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Filter
it: Filtra

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Limit
it: Limite

en: Sort
it: Ordinamento

en: Offset
it: Scostamento
