GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Limit
nl: Limiet

en: Facets
nl: Facetten

en: Sort
nl: Sorteren
