GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Filter
ru: Фильтр

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Limit
ru: Предел

en: Facets
ru: Фасеты

en: Sort
ru: Сортировка

en: Offset
ru: Пропустить
