GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Filter
sv: Filtrera

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Limit
sv: Begränsning

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera
