GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Filter
uk: Фільтр

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Facets
uk: Фасети

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення
