GraphQL Search API Query Extension (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Filter
vi: Lọc

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Offset
vi: Độ dịch
