GraphQL Search API Query Extension (1.2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Filter
cs: Filtr

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun
