GraphQL Search API Query Extension (1.2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Limit
da: Grænse

en: Facets
da: Facetter

en: Sort
da: Sortér

en: Offset
da: Forskydning
