GraphQL Search API Query Extension (1.2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Limit
lt: Limitas

en: Sort
lt: Rikiuoti
