GraphQL Search API Query Extension (1.2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Limit
tr: Sınır

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
