GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Filter
ca: Filtra

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Limit
ca: Límit

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament
