GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Limit
de: Begrenzung

en: Sort
de: Sortieren

en: Offset
de: Versatz

en: Index ID
de: Index-ID

en: Search API Query
de: Search-API-Abfrage
