GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Filter
fi: Suodatus

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Sort
fi: Järjestä
