GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Filter
he: סינון

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Limit
he: גבול

en: Sort
he: מיון

en: Offset
he: היסט
