GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Language
pl: Język

en: Filter
pl: Filtr

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Facets
pl: Fasety

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu

en: Search API Query
pl: Zapytanie Search API
