GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Filter
pt: Filtro

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: Limit
pt: Limite

en: Sort
pt: Ordenação

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Search API Query
pt: Query do API de Pesquisa

en: Search keys
pt: Chaves de pesquisa
