GraphQL Search API Query Extension (1.2.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Filter
ro: Filtru

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Limit
ro: Limită

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Index ID
ro: ID-ul Indexului

en: Search keys
ro: Cuvinte de căutare
