GraphQL Search API Query Extension (1.2.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Limit
cy: Terfyn

en: Offset
cy: Ongli
