GraphQL Search API Query Extension (1.2.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Limit
id: Batas

en: Sort
id: Urutkan

en: Offset
id: Letak
