GraphQL Search API Query Extension (1.2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Filter
ja: フィルター

en: Search results
ja: 検索結果

en: Limit
ja: 制限

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Offset
ja: オフセット
