GraphQL Search API Query Extension (1.2.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Limit
lv: Limits

en: Facets
lv: Faseti

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe
