GraphQL Search API Solr (1.3.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Filters
de: Filter

en: Sort
de: Sortieren

en: Query string
de: Anfragezeichenkette

en: Solr search
de: Solr-Suche

en: Page limit
de: Seitenbegrenzung

en: Langcode
de: Sprachkürzel
