GraphQL Search API Solr (1.3.2-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Filters
uk: Фільтри

en: Facets
uk: Фасети

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Page limit
uk: Обмеження сторінки

en: Langcode
uk: Код мови
