GraphQL Shield (1.0.0) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ
