GraphQL Shield (1.0.0) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Time
ast: Hora

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Severity
ast: Severidá

en: Filters
ast: Filtros

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Key
ast: Llave

en: Blocked
ast: Torgáu
