GraphQL Shield (1.0.0) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Filters
az: Filtrlər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Key
az: Açar

en: Query
az: Sorğu

en: Info
az: Məlumat

en: Blocked
az: Blok edilib

en: About
az: Haqqında

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Errors
az: Səhvlər

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Critical
az: Kritik

en: Max age
az: Maksimum yaş

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri
