GraphQL Shield (1.0.0) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Time
be: Час

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Never
be: Ніколі

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Filters
be: Фільтры

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Key
be: Ключ

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Features
be: Функцыі

en: Info
be: Інфармацыя

en: Blocked
be: Заблакавана

en: About
be: Аб
