GraphQL Shield (1.0.0) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Severity
bg: Строгост

en: Filters
bg: Филтри

en: Key
bg: Ключ

en: Expired
bg: Изтекли

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Reason
bg: Причина

en: Metric
bg: Метрична
